Quantcast
Channel: »» Publix
Viewing all articles
Browse latest Browse all 100

Publix Weekly Matchups 7/22 – 7/28

$
0
0

Publix Weekly Deals Match Up 7/22 – 7/28

BOGO Deals:

Glade Candle (4 oz jar) BOGO $3.59
Buy two (2) and use one (1) $2/2 Printable Coupon
Final Cost = $1.59 for 2 ($0.72 each !!)

Glade Scented Oil Candle Refills (4-ct pkg) BOGO $3.59
Buy two (2) and use two (2) $1/1 Scented Oil Refills Printable Coupon
Final Cost = $1.59 for 2 ($.79 each !!)

Tombstone Pizza BOGO $5.95
Buy two (2) and use two (2) $2/1 Printable Coupon (via Facebook but this is no longer available)
Final Cost = $1.95 for 2 ($0.97 each !!)

Campbell’s Chunky Soup BOGO $2.45
Buy two (2) and use one (1) $1/2 Printable Coupon (via Facebook)
Final Cost = $1.45 for 2 ($0.72 each !!)

Kellogg’s Nutri-Grain Bars (6.7-10.8 oz box) BOGO $3.59
Buy two (2) and use two (2) $1/1 from 7/11 RP
Final Cost = $1.59 for 2 ($0.79 each !!)

Kraft Mayonnaise/Miracle Whip Dressing (30 oz jar) BOGO $5.07
Buy two (2) and use two (2)  $1/1 Miracle Whip Printable Coupon (via Facebook)
Final Cost = $3.07 for 2 ($1.53 each !!)

Right Guard Sport Anti-Perspirant & Deodorant (2.8 or 3 oz) BOGO $2.79
Buy two (2) and use one (1) $2/2 Printable Coupon
Final Cost = $0.79 for 2 ($0.39 each !!)

Lysol Disinfectant Trigger Spray Cleaner  BOGO $2.69
Buy two (2) and use two (2) $0.50/1 Printable Coupon
Final Cost = $1.69 for 2 ($0.84 each !!)

Meow Mix (3-3.5 lb bag) BOGO $5.07
Buy two (2) and use two (2) $1/1 from 6/6 RP
Final Cost = $3.07 for 2 ($1.53 each !!)

Quaker Quakes Rice Snacks or Mini Delights Multigrain Cakes BOGO $2.99
Buy two (2) and use one (1) $1/2 Printable Coupon
Final Cost = $1.99 for 2 ($0.99 each !!)

Other Deals:

International Delight Coffee Creamer (32 oz) $2.50
Buy one (1) and use one (1) $0.55/1 Printable Coupon
Final Cost = $1.95

Smart Balance (1/2 gallon) $2.50
Buy one (1) and use one (1) $2.50/1 from 6/13 RP
Final Cost = FREE !!

General Mills Cheerios Cereal (8.9-9 oz box) $1.99
Buy one (1) and use one (1) $0.55/1 Printable Coupon
Final Cost = $1.44

Crest Toothpaste (6.4 oz tube) $1.00
Buy one (1) and use one (1) $1/1 from 6/27 RP
Final Cost = FREE !!

Enjoy all the discounts, freebies, and never miss a deal – Subscribe NOW

(Thanks to Michelle over at iheartpublix!)

Print Friendly

Viewing all articles
Browse latest Browse all 100

Trending Articles